Через високе навантаження на районні ТЦК, сім’ї загиблих захисників довго очікують на опрацювання документів.
Для того, щоб цього уникнути, потрібно впровадити електронний документообіг та збільшити кількість працівників ТЦК.
Про це заявила віце-прем'єр, міністр з питань реінтеграції Ірина Верещук на нараді з питань ветеранської політики, повідомляє Міністерство реінтеграції.
"Люди змушені по пів року чекати документи, які потрібні для пакета на одноразову грошову допомогу у разі загибелі (смерті) військовослужбовців ЗСУ", - заявила Верещук.
За її словами, треба удосконалити й оптимізувати роботу військкоматів. Зокрема, пришвидшити ці процеси можна шляхом збільшення кількості кадрів. Водночас, задля злагодженої роботи необхідно впровадити електронний документообіг.
"Так, у районних й обласних ТЦК та СП незабаром з’являться робочі місця для електронного документообігу", — наголосила вона.
За даними Мінреінтеграції, віце-прем'єр-міністр доручила Генеральному штабу ЗСУ опрацювати конкретні випадки затримки відповіді щодо документів з боку військових частин.
Зазначається, що учасники наради також наголосили на питанні надання доступу районним та обласним Територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки до державних реєстрів актів цивільного стану з метою отримання відповідної інформації для підготовки документів стосовно загиблих, полонених та зниклих безвісти військовослужбовців.
Нагадаємо, у разі смерті чи загибелі військовослужбовця-годувальника члени його сім'ї мають право на отримання пенсії. Розмір виплат відрізнятиметься залежно від різних факторів.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.