
Президент України Володимир Зеленський звернувся до Кіра Стармера зі словами вдячності за плідну співпрацю, масштабну підтримку та спільні рішення, які значно посилили захист життя та безпеку всієї Європи.
За словами українського лідера, Стармер завжди залишається бажаним гостем в Україні.
Про це український лідер написав на своїй сторінці у соцмережі X.
Він наголосив, що Сполучене Королівство було, є і завжди залишатиметься серед ключових світових лідерів.
Кіре, дякую за всю нашу співпрацю, вашу підтримку та спільні рішення, які допомогли зробити нашу Європу та наш захист життя сильнішими. Тут, в Україні, ми глибоко цінуємо Британію, і кожна наша зустріч та кожна розмова завжди були сповнені реального змісту - Володимир Зеленський
Український лідер також висловив окрему подяку британському політику за його постійну залученість, готовність бути на зв'язку та щире прагнення робити саме те, що є дійсно необхідним і дієвим.
Зеленський побажав британському народу успіхів і досягнення національних цілей, запевнивши у незмінній вірі в Британію, та підкреслив, що Кір Стармер завжди залишається бажаним гостем в Україні.





