Оголошення Росією у розшук президента України Зеленського та ще кількох політичних і військових лідерів є частиною її інформаційної операції з дипломатичної ізоляції країни.
Кремль і не думає полишати спроб представити свою неспровоковану агресивну війну проти української держави як щось інше, ніж вона є, сподіваючись ще когось переконати у тому, що вони не окупанти й терористи, а роблять щось добре.
Водночас Путін продовжує спроби стверджувати "юрисдикцію" російського федерального закону над суверенними країнами, що немає нічого спільного із міжнародним правом та статутом ООН.
На це вказали аналітики Інституту вивчення війни.
Там відреагували на рішення МВС РФ оголосити в розшук Зеленського, а також командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенанта Олександра Павлюка й попереднього президента Петра Порошенка, відкривши проти трьох лідерів так звані кримінальні справи.
Так само Росія раніше оголосила у розшук начальника Головного управління розвідки Кирило Буданова і керівника Служби безпеки Василя Малюка.
А ось директор Stopfake Руслан Дейниченко, вважає, що Кремль намагається будь-що делегітимізувати українську владу. І так зване оголошення президента Зеленського в розшук - одна з численних недолугих спроб дестабілізувати ситуацію в Україні.
Далі буде ще більше фейків-закидів у бік України. Так російська пропаганда намагається просуває наративи хворого керівництва Кремля.
"Росія хоче дати зрозуміти західним лідерам і українцям, що з нинішньою українською владою, Володимиром Зеленським, ніяких переговорів не буде, мовляв, погляньте, його в розшук навіть подали. Після 21 травня ми побачимо ще більше такої інформації. Ми вже зараз бачимо, як росіяни масово записують відео, маскуючись під українців, начебто звертаються один до одного і кажуть, що "якби не Зеленський, війни б не було", - пояснив виконавчий директор Stopfake.
Іншими словами, нічого нового, російські терористи продовжують працювати у своєму репертуарі.
Але психічно здоровим людям, дивитись на такі зусилля міжнародних злочинців зі сторони, просто смішно, адже це більше схоже на паніку, істерику та білу гарячку.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.