Російські військкори сперечаються з офіційними ЗМІ щодо наративу про те, що ЗС РФ нібито куди ефективніші ЗСУ.
Про це повідомили в американському Інституті вивчення війни (ISW).
У звіті від 8 квітня йдеться про те, що російські військкори розкритикували тактику, за якої піхота РФ просувається зверху на бронетехніці до передових позицій, перш ніж спішитися для атаки. Щоправда, така тактика не нова.
Один із військкорів назвав такі дії "надзвичайно божевільними". Інший військкор заявив, що це свідчить про брак бронетехніки на певних ділянках фронту. Ще один воєнний кореспондент РФ підтвердив, що українські атаки значно скоротили чисельність бронетехніки в окупантів. Особливо поруч з Авдіївкою та в Кринках.
За словами аналітиків, військкори РФ незадоволені тим, що офіційні російські ЗМІ сфокусувалися на кардах невдалих бронетанкових атак Сил оборони України під час контрнаступу влітку 2023 року.
При цьому ЗС РФ стикаються з ідентичними проблемами під час атак, особливо серйозною проблемою військкор назвав українські дрони.
Повідомляється, що військкори незадоволені також тим, що реальність на полі бою відрізняється від того, що розповідає офіційна пропаганда. Так, росіяни вихваляються не надто невдалим контрнаступом України влітку 2023 року, проте не помічають щоденних величезних втрат серед ЗС РФ.
Тому, як ідеться у звіті, один із військкорів дійшов висновку, що "Росія бреше сама собі" щодо втрат на війні з Україною.
Така інформаційна політика Кремля призвела до того, що у ЗС РФ закінчуються танки, БТРи та бойові машини піхоти. Експерти проаналізували відео знищення російської техніки Силами оборони України та виявив, що окупанти почали її економити. Уже помічали багато атак, коли російські військові їхали на штурм на мопедах і навіть велосипедах. З перших днів війни, Сили оборони України ефективно знищують ворожі цілі на землі. Ці темпи, надзвичайно випереджають можливості ВПК РФ виробляти та відновлювати військову техніку. Саме цей фактор, вже є великою проблемою для окупантів.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.