У керівництві РФ ніяк не можуть визначитися з методичками.
Якщо раніше вони говорили, що Україна під "ручним керуванням" США, то зараз риторика інакша. Тепер кажуть, що Байден став заручником Києва.
З черговою кумедною заявою виступив Дмитро Медведєв. Він сумнівається в інтелектуальних можливостях президента США Джо Байдена.
За словами Медведєва, лідер США через свою багаторічну зовнішню політику, буцімто надто заглибився в "український розлад". І тому він, з якогось дива, став заручником Києва.
Цією думкою запасний президент Росії поділився під час інтерв'ю.
Спілкуючись з журналістами пропагандистського каналу, Медведєв вирішив поринути в ностальгію. Він пригадував часи, коли США керував Барак Обама.
"З точки зору деякого прагматизму, то його у Барака було в рази більше, ніж у Байдена. Це пов'язано, скажімо прямо, з інтелектуальними здібностями, які в Обами вищі. А друге, це глибоке занурення Байдена в український розклад. Це можна вважати просто ганьбою для такої великої, навіть величезної країни, як Сполучені Штати", – наполягає на своєму Медведєв.
Медведєв пригадав, коли Джо Байден був віцепрезидентом. Мовляв, у той час він давав владі України "дурні інструкції". Ба більше, відправив до Києва свого сина Хамера, щоб останній собі "заробив там грошей".
"Тому Джо Байден залучений до України ментально, політично та економічно. І це, окрім, як я сказав, інтелектуальних здібностей, призвело до того, що він став фактично заручником. І це досить трагічно як для США, так і для України", – не міг зупинитися він.
Далі Медведєв розсипався звинуваченнями у сторону України. За його словами, ЗСУ самі обстрілюють свої міста. Опальний політик додав, що "українські провокації, включаючи обстріли міст і мостів, не мають ефекту".
Іншими словами, в запасного президента РФ чергове загострення через те, що так звана "СВО" Путіна, через допомогу США та союзників, перетворилась від "Київ за три дні", у методичну демілітаризацію РФ та помноження на нуль їх економічної системи.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.