Німеччина прийняла рішення про масове видворення російських дипломатів з країни. В Росії погрожують дзеркальною відповіддю.
Про це пише російське видання TACC.
"Влада ФРН ухвалила рішення про чергове масове вислання співробітників російських дипломатичних представництв у Німеччині. Рішуче засуджуємо ці дії Берліна, який продовжує демонстративно руйнувати весь масив російсько-німецьких відносин, включно з їхнім дипломатичним виміром", - зазначили в МЗС Росії.
Воодночас зазначається, що Росія дзеркально відповість на рішення Німеччини назвавши рішення Берліну "ворожим".
Зокрема, Кремль планує "суттєво обмежити максимальну кількість працівників німецьких дипломатичних представництв". В Росії звинуватили Німеччину в тому, що вона нібито "афішувала нову висилку дипломатів".
Російський літак Іл-96-300 (попри санкції) у суботу, 22 квітня, виконав рейс до Берліна й назад. Як пояснили в МЗС Німеччини, це було пов'язано з питанням щодо перевезення російських дипломатів.
В МЗС Німеччини повідомили, що протягом останніх кількох тижнів контактували з Росією щодо питання про співробітників диппредставництв за кордоном. Хоча детальної інформації щодо видворення російських дипломатів не розкривають, проте підкреслюють – російський борт прилетів саме з цією метою.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.