Речник ВМС Збройних сил України Дмитро Плетенчук прокоментував заяву міністра оборони Росії Сергія Шойгу, про появу нових кораблів проєкту «Каракурт» в анексованому Криму.
На своїй сторінці у фейсбуці військовий розповів, які «нові кораблі» є у РФ і в якому вони стані.
До прикладу, про судно під назвою «Циклон» речник каже як про «3 роки як добудоване, фактично не закінчило випробування, використовується як ППО у Севастополі». Про «Аскольд» фактично знищено у Керчі на заводі.
«Амур» та «Туча» досі проходять випробування без виходів у море в Новоросійську. А «Тайфун» будують у Татарстані, звідки потім, як каже військовий, внутрішніми водами судно спустять до Керчі для добудови.
«Дуже цікаво, де він їх (нові кораблі) візьме. А я вам покажу, звідки готувався напад», – коментує ситуацію Плетенчук.
Іншими словами, заяви Шоуйгу є брехнею, для внутрішнього користування. Для людей, які дивляться ТВ та щиро вірять, що в них "друга армія світу", зброя "немає аналогів у світі", а СВО йде чітко за планом, третій рік поспіль.
Сили оборони України, відстежують кожне вороже судно, як потенційну ціль для чергової атаки. Нічого нового, у Чорному морі не з'явилось.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.