Російські окупанти залишають місця постійного розташування у тимчасово окупованому Криму через страх нових ударів ЗСУ по військових об'єктах.
Про це заявили представники партизанського руху «Атеш» на сторінці в соціальних мережах.
За даними партизанів, загарбники зараз активно шукають місця для тимчасового розміщення своїх військ. Ворог боїться ударів по військових об'єктах.
Зокрема, командування Севастопольського Нахімовського військового училища ночами виселяє курсантів з казарм. Вони шукають місця для розміщення своїх військ у хостелах та готелях.
«Схожа ситуація зафіксована у багатьох військових частинах. Наші очі та вуха спостерігають за всім півостровом. Окупанти мають два виходи: або втекти, або бути знищеними», - підкреслили представники партизанського руху.
Іншими слова, "СВО" Путіна йде чітко за планом, в "друга армія світу" продовжує "героїчно" брати Київ за 3 дні.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.