Президент США Джо Байден виступає проти процедури прискореного вступу України до НАТО.
Про це повідомляє у Twitter журналіст Fox News.
Чому Байден проти прискореного вступу України до НАТО?
На питання, чи збирається Байден сприяти прискореному вступу України до Альянсу, президент США відповів "Ні".
"Ні. Тому що вони мають відповідати тим самим стандартам. Тож я не збираюся полегшувати це", - пояснив глава Білого дому.
Американський лідер вважає, що Україна зробила все, що стосується демонстрації здатності до військової координації.
"Але є ціле питання: чи безпечна їхня система? Чи не корумпована вона? Чи відповідає вона всім тим стандартам, які є у всіх інших країн НАТО? Я думаю, що буде. Я думаю, що може. Але це не відбудеться автоматично", - зазначив Байден.
Нагадаємо, раніше у західних ЗМІ (CNN) пройшла інформація про те, наче Байден підтримав вступ України до НАТО після війни, за спрощеною процедурою.
Позиція американського лідера цілком зрозуміла, адже НАТО - це не лише військовий блок, а ще і стандарти демократичного суспільства.
Країна, в якій яйця для військових під час війни закупляють за ціною золота, де влада купляє барабани у бомбосховища на 900 тис. грн., крадуть гуманітарну допомогу потягами, а воєкноми купляють собі елітне житло з автівками, точно не відповідає цим стандартам. Сюди можна також плюсувати "телемарафон" та відсутність альтернативної точки зору по телебаченню та кримінальні справи проти конкурентів чинної влади. Чому сховали декларації посадовців? Чому закриті реєстри? А як зняли міського голову Чернігова? Цей перелік ганебних речей, на жаль, вже надто довгий, щоб його не помічати. Те, що захід допомагає українцям захиститись від лютого ворога, ще не означає, що всі двері вже відкриті. Нам допомагають, бо на двох майданах народ України довів свої європейські прагнення та демократичні цінності. Але, наші посадовці, політики, державна система та тотальна корупція - це те, над чим ще багато потрібно працювати.
Українцям потрібно не лише перемогти РФ, але і виконати домашнє завдання всередині свого суспільства, якщо ми хочемо буди серед країн Європейського союзу та НАТО.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.