Вашингтон не хоче миру, тому схвалив удари по тимчасово окупованому Криму.
Про це сказав 22 травня посол Росії у США Анатолій Антонов, пише агентство "ТАСС".
Дипломат вважає, що Штати "підкорили країни G7 власної лінії" щодо великої війни РФ з Україною.
Посилюються і підходи щодо ведення бойових дій - це стосується можливої передачі Києву винищувачів F-16 та схвалення ударів по Криму американським та іншим західним озброєнням, зазначив Антонов.
"Такі кроки вкотре наочно демонструють, що США ніколи не були зацікавлені у світі", - заявив посол Росії.
Москва розглядатиме удари по анексованому Криму як напад на будь-який інший суб'єкт Росії. Штати повинні розуміти, що РФ використовуватиме заходи у відповідь, продовжив чиновник.
Антонов згадав про відсутність в Україні інфраструктури для експлуатації F-16, необхідної кількості пілотів та обслуговуючого персоналу. Якщо американські винищувачі злітатимуть з аеродромів країн НАТО під управлінням іноземних добровольців, варто говорити про залучення до конфлікту Північноатлантичного Альянсу.
Читати такі речі вед представника РФ, просто смішно. Мабуть, він забув, що це саме Росія захопила український Крим, вдерлась до сусідньої держави на танках, створює катівні в містах і селах, всю зиму гатила по критичній інфраструктурі, краде та знищує майно українців, намагається захопити нові території та скидає бомби на мирні міста. А ось те, що їм заважають творити ці жахіття та допомагають українцям захищатись від вторгнення, вони називають "ескалацією війни". От про що можна говорити із цим режимом у РФ та їх лідером? Там якась паралельна реальність у них в голові, де чорне - це біле, а біле - це чорне. Тому, є лише єдиний варіант - дати гідну та максимально жорстку відсіч неадекватним окупантам, щоб потім вони, ще мінімум 50 років боялись ЗСУ, як досі бояться Степана Бандеру та УПА.
Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський 21 травня обіцяв постачання винищувачів F-16 від США. Союзники відкрили місії для тренувань українських військових.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.