Високопосадовці США закликали Україну тимчасово утриматись від початку масштабного наступу. Просять дочекатись завершення надання допомоги.
Про це пише агенція Reuters.
Під час розмови з журналістами, один з високопосадовців США на умовах анонімності заявив, що США закликали Україну дочекатись останньої партії американської зброї й завершення навчань.
Він додав, що Вашингтон поки що дотримується свого рішення не надавати танки Abrams ЗСУ наразі.
Зазначається, що США відмовляли Києву в передачі танків M1 Abrams, посилаючись на проблеми з технічним обслуговуванням і складною логістикою.
Але, вже сьогодні, під час зустрічі на військовій базі Рамштайн, союзники України оголосили про свої пакети військової допомоги, в яких важка техніка вимірюється сотнями. Крім цього, партнери надають ракети, артилерію, дрони та багато чого іншого.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.