Російські літаки продовжують ламатися практично щодня, лайнери або не можуть злетіти, або екстрено переривають політ.
Про це все частіше повідомляють російські ЗМІ.
Санкції ЄС та США проти авіації РФ за повномасштабне вторгнення в Україну передбачають заборону на обслуговування західних літаків і постачання деталей до них. З цієї причини літаки частіше ламаються. Їхній льотний стан підтримують, розбираючи частину флоту.
З початку 2023 року у Росії практично щодня стаються поломки літаків, які призводять до скасування рейсів або екстрених посадок. Відео і дані про інциденти з'являються у місцевих Telegram-каналах.
У четвер, 19 січня, літак авіакомпанії "Россия" перервав зліт через спрацювання сигналізації відкриття дверей багажника. Літак мав летіти із Красноярська до Санкт-Петербурга.
Напередодні, 18 січня, під час польоту літака компанії "Ямал" із Новосибірська до Нижньокамська було виявлено проблему з гідросистемою. Літак сів у Тюмені.
Літак "Utair" 17 січня не зміг вилетіти з Москви до Сургута через несправні двері у хвостовій частині. На відео пасажирів у соцмережі видно, що закрити двері не вдалося, тому людей пересадили на інший літак.
Крім того, 17 січня під час старту літака "Уральских авиалиний" у Сочі було виявлено протікання палива із правої площини крила літака. Літак відбуксирували на перон.
Днем раніше, 16 січня, не зміг злетіти літак "Ижавиа", який виконував рейс із Братська до Нижньовартовська. Під час розбігу на злітно-посадковій смузі щось торохнуло. Зліт скасували.
До цього, у Росії впав літак Ан-2. У результаті двоє людей загинули. Авіакатастрофа сталася у Ненецькому автономному окрузі.
Крім того, повідомлялося, що у літака Ан-26-100, який летів із якутського Магана до Магадана, на висоті кількох кілометрів розгерметизувався люк у вантажному відсіку.
Далі буде ще веселіше, тож тепер повітряні подорожі для громадян РФ - це є справжнє випробування на везіння та силу духу. Але, така "скрєпна" країна все переживе, тим паче "імпортозаміщення" на підході. Путін же так казав?
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.