Авіація Сил оборони України протягом поточної доби здійснила 20 ударів.
Підтверджено ураження 15 районів зосередження живої сили російських окупантів та їх опорних пунктів, а також 4 позиції зенітних ракетних комплексів.
Як повідомляється в оперативній інформації щодо російського вторгнення на 18.00 неділі, опублікованій на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у фейсбуці, наші підрозділи протиповітряної оборони знищили один безпілотний літальний апарат супротивника.
Ракетні війська та артилерія надали вогневого ураження по більш ніж 20 об'єктам ворога, зокрема, по 7 пунктам управління та 9 опорним пунктам і районам зосередження особового складу та військової техніки.
"У зону ураження влучили об'єкти ППО та понтонні переправи російських окупантів. Сукупні втрати ворога уточнюються", - йдеться у зведенні.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.