
У ніч на 16 лютого члени української делегації вирушили на тристоронні переговори зі США й країною-агресором РФ щодо миру в Україні, які мають відбутися у Швейцарії 17–18 лютого.
Відповідне фото опублікував у Telegram керівник Офісу президента України Кирило Буданов.
На фото поруч із Будановим – заступник керівника Офісу президента Сергій Кислиця й заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький. Вони стоять біля поїзда.
"На шляху до Женеви. Попереду – наступний раунд перемовин. Дорогою з колегами будемо обговорювати уроки нашої історії, шукати правильні висновки. Інтереси України мають бути захищені", – написав Буданов.
Як повідомляв прессекретар нелегітимного президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков, переговорну групу з Москви в Женеві очолить історик Володимир Мединський. Він відомий своїми інтерпретаціями історичних подій. Зокрема, переговори в Туреччині навесні 2025 року Мединський розпочав лекцією зі збоченим викладом історії України й Росії, зокрема заявив, що нібито "росіяни вбивають росіян", розповідав Кислиця, який тоді був першим заступником глави МЗС України. Мединський також говорив, що Україні й РФ нібито "судилося бути близькими союзниками". Джерело в російській владі пояснило, що Путін скерував Мединського на переговори, щоб "познущатися зі світу".






Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.