Держсекретар США Марко Рубіо категорично спростував інформацію, опубліковану виданням Politico, щодо можливого зняття санкцій з російського газопроводу "Північний потік-2".
Він заявив, що ні він, ні спеціальний посланець президента США Стів Уіткофф не обговорювали послаблення санкційного режиму проти Росії в рамках будь-яких угод з Україною.
"Це журналістська недбалість. Якщо Politico має хоч краплину чесності, вони повністю відмовляться від цієї вигадки", — написав Рубіо у соціальній мережі X.
Раніше Politico з посиланням на п'ять інформованих джерел повідомило, що Стів Віткофф нібито запропонував скасувати санкції щодо "Північного потоку-2". За даними видання, проти цієї ініціативи виступили державний секретар Марко Рубіо та міністр внутрішніх справ США Дуг Бергум.