Дональд Трамп заявив, що переговори щодо перемир'я між Україною та РФ йдуть "дуже добре" й припинення вогню відбудеться "скоро".
Під час пресконференції у Білому домі президент США заявив: У російсько-українській війні дуже скоро будемо мати повне припинення вогню. Я маю сказати вам, що дуже добре спілкувався з обома джентльменами (Зеленським та Путіним), і у нас, я думаю, є рамки угоди. Я сподіваюся, що ми маємо рамки угоди.
Він також прокоментував нещодавні обстріли росіян після того, як глава росыйський диктатор начебто погодився не робити цього.
Президента США запитали, чи планує він через це запровадити нові санкції проти РФ, на що Трамп відповів: “Вони воюють один з одним. Ми маємо перемир’я в багатьох сферах, на цю мить усе йде дуже добре”.
Американський лідер також додав, що після припинення вогню розпочнуться переговори щодо "поділу територій".
Нагадаэмо, що Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер вважає, що Путін порушить будь-яку мирну угоду в Україні, "якщо за нею нічого не стоїть".
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.