Російський диктатор Володимир Путін заявив про "кризу у війні" проти України.
Про це він сказав на зустрічі із президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим у Баку.
"Всім ясно і добре відомо, що Росія також стикається з кризами, в тому числі й перш за все, звичайно, на українському напрямку", - заявив Путін.
До слова, панічні настрої у Росії останнім часом поширюються з надзвичайною швидкістю. А все, зокрема, через ситуацію на Курщині. Пропагандисти розуміють, що російська армія не здатна захистити свою країну, а тому закликають росіян "готуватися до найгіршого варіанту" розвитку подій.
Також російський диктатор заявив про "участь у подіях" на Південному Кавказі.
"Історична причетність Росії до ситуації на Південному Кавказі, та й протягом останніх кількох років, диктує нам необхідність участі у цих подіях. Звичайно ж, в тій частині, в якій цього вимагають сторони", - сказав Путін.
Він заявив, що "зв'яжеться" з прем'єр-міністром Вірменії Ніколом Пашиняном і "розповість про результати переговорів" в Азербайджані.
"Я знаю, що Азербайджан націлений на те, щоб завершити всі процедури з повним врегулюванням", - заявив Путін.
Нагадаємо, що з початку операції на Курщині українські війська взяли під контроль понад 1150 кв. км території, 82 населених пункти, про це повідомив минулого тижня головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський.
У Курській області створили військову комендатуру, її очолив генерал Едуард Москальов.
Сьогодні Сирський сказав про чергове суттєве поповнення обмінного фонду.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.