Завдяки завчасному завершенню ремонтів на двох блоках атомних станцій та зниженню температури повітря, ситуація в енергетиці стабілізувалася.
Про це повідомив у телеграм-каналі прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.
"Але ми продовжуємо підготовку до осінньо-зимового періоду та розвиток альтернативних джерел генерації. Вже запустили програми державної підтримки побудови розподіленої генерації. Є перші приклади кредитування бізнесу та фізичних осіб для посилення енергетичної стійкості.
Президент Володимир Зеленський підписав закон про зняття ввізного мита й ПДВ для енергообладнання. З 27 липня закон набув чинності. Тепер у пільговому режимі громадяни та бізнес можуть завозити електрогенератори, інвертори, акумулятори, зарядні станції тощо", - зазначив Шмигаль.
Слід також звернути увагу на те, що багато хто з українців, не вірить таким заявам Уряду, адже тривалі відключення почались відразу після того, як Уряд суттєво підвищив тариф на електрику, і у суспільстві почались протестні настрої.
Тому, за думкою критиків таких дій, влада навмисно посилила інтервали відключень, щоб збити цю хвилю негативу, адже коли люди довго посидять без світла (особливо підприємства та бізнес), а потім воно нарешті з'явиться, то всі на радостях і забудуть, скільки воно тепер коштує.
Річ у тім, що експерти, які так чи інакше були пов'язані з енергетикою розповідають, що навіть без Запорізької АЕС, потужностей атомної енергетики Україні, із великим запасом достатньо, для забезпечення власних потреб України. Особливо після того, як східні, промислові регіони Донбасу, залишились в окупації, а величезні підприємства там повністю зруйновані (потужні споживачі електрики).
Чи близькі такі думки до істини, невідомо, адже редакція нашого видання не є експертами в галузі. На додаток, тема чутлива для суспільства й тому, її може використовувати ворог для своїх ІПСО в соціальних мережах.
Тому, ми лише інформуємо своїх читачів про те, що значна кількість українців, підозрює владу у змові, і саме із цим пов'язує такі тривалі відключення світла, саме після значного підвищення тарифу.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.