Російські телеграм-канали повідомляють, що Збройні сили України нібито атакували Курську АЕС.
Відео, як щось горить біля станції, масово публікують у російських соціальних мережах.
Російський телеграм-канал Маш повідомляє, що ЗСУ нібито спробували атакувати Курську АЕС "НАТІвським озброєнням". За інформацією джерел каналу, нібито російське ППО збило біля станції о 16.20 за місцевим часом "французьку авіабомбу".
"Вона впала за п'ять кілометрів від станції. Зараз там пожежа ", – сказано у повідомленні.
Скоріш за все, цю чергову недолугу провокацію, російські терористи присвятили візиту до Києва генсека НАТО Марка Рютте.
Відомо, що він для своєї першої поїздки як генсек обрав Україну, а не поїхав традиційно до США. Цим він надіслав потужний сигнал, що НАТО продовжуватиме підтримку України.
Аналітики зазначали, що після цього візиту в Кремлі "кусатимуть лікті" від злості. При цьому сам Рютте у Києві заявив, що Альянс підтримуватиме Україну у війні з Росією. За його словами, саме це він хотів продемонструвати своїм візитом. Також новий Генеральний секретар НАТО додав, що Україна стане членом Альянсом.
Очільник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко наголосив, що росіяни «вкинули брехливу інформацію» про нібито удар по Курській АЕС з HIMARS.
«Звісно ж, що ніхто не бив по АЕС, у цьому немає жодної доцільності. росіяни показують якусь пожежу в Курчатові і на відео є вибух на землі. До чого тут обстріл АЕС? Вона далеко», - пояснив Коваленко.
Доповнено о 18:21. Губернатор Курщини Олексій Смирнов теж спростував інформацію про те, що вибухи мають стосунок до Курської АЕС. За його словами, у районі Курчатова нібито збили український безпілотник, а внаслідок його падіння сталися вибухи в господарській споруді.
---------------------
Наш telegram: https://t.me/ukronline
Facebook спільноти:
https://www.facebook.com/UkraineOnline
https://www.facebook.com/ExpressNewsUA
YouTube канали:
https://www.youtube.com/@news-ua
https://www.youtube.com/@UkrInfo
Сторінка Х:
https://x.com/OnlineUkraine
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.