Українські воїни продовжують завдавати нищівних ударів по російських військах за допомогою дронів.
За останній тиждень, за допомогою безпілотників, було знищено понад 220 одиниць ворожої техніки.
Про це 13 листопада повідомив віцепрем'єр-міністр з цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі.
Міністр поділився дивовижними цифрами. Так, за останній тиждень втрати окупантів унаслідок ударів дронами склали:
* 39 танків;
* 57 гармат;
* 51 вантажівка;
* 34 броньовані машини та ін.
"Українські воїни продовжують демонструвати топові результати демілітаризації ворога по всій лінії фронту", - розповів Федоров.
Федоров зазначив, що на кожну цифру є відео, яке підтверджує знищення техніки або позицій російських загарбників.
"Дякую кожному, хто працює на перемогу. Продовжуємо системно передавати Силам оборони дрони від держави", - написав Федоров.
Армія дронів - це державна ініціатива, яка спрямована на купівлю дронів для ЗСУ, а також навчання операторів БПЛА.
Нагадаємо, 13 жовтня повідомлялося, що українські військові встановили рекорд — за допомогою БПЛА за тиждень вдалося знищити 428 одиниць техніки росіян.
Укр-Інфо в соціальних мережах:
Facebook - https://www.facebook.com/UkraineOnline
telegram - https://t.me/ukronline
X (Twitter) - https://twitter.com/OnlineUkraine
YouTube - https://www.youtube.com/@UkrInfo
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.