Російський диктатор насправді може використовує двійників. Це доводить аналіз штучного інтелекту, використаний японськими вченими.
Дослідження, яке базується на розпізнаванні обличчя, порівнянні голосу і рухів тіла, вказує на те, що існує кілька різних "Путінів".
Про це повідомляє одна з найпопулярніших японських станцій TBS Television.
Протягом багатьох років ЗМІ та деякі коментатори припускали, що Путін, можливо, давно користувався послугами двійників, які старіють разом із 71-річним президентом. Останні наукові дослідження, підтверджують цю тезу.
Згідно зі звітом Японського інституту, щонайменше двоє двійників Путіна були помічені на різних офіційних заходах. Згідно з повідомленням, цьогорічний щорічний парад Перемоги на Красній площі 9 травня проводив справжній Путін. Передова технологія розпізнавання облич показала, що Путін, який десять місяців тому оглядав Кримський міст, був лише на 53 відсотки схожий на Путіна на Красній площі.
"Експерти з розпізнавання облич у більшості випадків описали б це як "не збігається", що змушує нас вважати, що це може бути схожість. Поява Путіна на фронті в окупованому Маріуполі в березні лише на 40 відсотків схожа на Путіна на Красній площі", – говориться в аналізі.
Ще один дивовижний висновок полягає в тому, що між Путіним на Кримському мосту та Путіним у Маріуполі лише 18 відсотків подібності у розпізнаванні облич.
Аналіз експертів з розпізнавання облич зі штучним інтелектом, високу ймовірність принаймні двох подібностей.
Трансляція також включала аналіз голосу, проведений лабораторією Японського інституту аудіокомунікацій, яка тісно співпрацює з поліцією у кримінальних розслідуваннях. Біометричний аналіз голосу зосереджувався на слові "спасибо" російською мовою, яке Путін вимовляв за різних обставин.
Голос Путіна на Євразійському економічному форумі в травні, якого вважали справжнім диктатором, відрізнявся від трьох інших виступів Путіна.
"Окрім різниці у вимові звуку "с", помітний розрив у послідовній вимові складу "па" та "сі", – зазначають у ТБС.
Зокрема є графіки аналізу голосу, що підкреслюють різницю в акценті. Як каже експерт Муцутоші Мураока, різниця в умовах запису, а також у самій вимові є, але все одно такі сильні відмінності можна знайти вкрай рідко. Вчений каже, що ймовірність того, що ці два голоси належать різним людям, надзвичайно висока.
Хоча голоси виглядають схожими, графіки аналізу показують, що вони разюче відрізняються. Це вказує на те, що дубль "використано" кілька разів, зокрема: під час концерту на підтримку військових у лютому та під час візиту до Маріуполя у березні.
Це означає, що дублер використовується навіть перед тисячами людей, як це було на концерті.
Шіндзі Хьодо, науковий секретар Національного інституту оборонних досліджень, сказав: Мені особисто цікаво, що багато людей стверджували, що той, хто відвідав Маріуполь, - це не сам Путін. І тут ми бачимо науковий аналіз, який це чітко підтверджує.
Такий же двійник з'явився на вертолітному заводі в Сибіру в березні. У той час висловлювалися припущення, що другий двійник Путіна розмахував руками та неодноразово торкався свого носа, риси, які не дуже характерні для диктатора.
Дослідження проаналізувало попередні зустрічі Путіна з китайським лідером Сі Цзіньпіном і його розмови з білоруським диктатором Олександром Лукашенком і виявило 94-відсоткову згоду, що це був той самий Путін.
Тож, достеменно невідомо, хто саме керує сучасною РФ та цією програмою двійників, але на публіку росіянам точно показують різних людей. Якщо раніше це були лише припущення, через очевидні розбіжності у зовнішньому вигляді диктатора на різних заходах, то тепер це доведено штучним інтелектом та фахівцями. Якщо подивитись зображення Путіна, коли він тільки вступив на пост президента РФ та порівняти з тим, що видають за нього зараз, то різниця стає ще більш разючою.
На додаток, жоден з сучасних "Путінів", не схожий на того, щоб був на початку каденції, адже там навіть форма черепа різна.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.