Колишній президент Росії, а нині заступник голови Ради безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв заявив про готовність РФ до "розумних компромісів" у повномасштабній війні.
Водночас він додав, що ще одним із можливих шляхів вирішення "конфлікту" може стати Третя світова війна, яка призведе до "ядерної зими, де не буде переможців". Про це Медведєв написав у своїй статті, опублікованій одним із пропагандистських видань РФ.
"Ми готові шукати розумні компроміси, про що неодноразово говорив президент Росії. Вони можливі, але з розумінням кількох принципових моментів. По-перше, наші інтереси мають бути максимальною мірою враховані: ніякої антиросії більше не повинно бути в принципі, інакше все рано чи пізно закінчиться дуже погано. Київський нацистський режим має бути анігільований", – написав російський політик.
Очільник Радбезу РФ додав, що "київський режим" має бути законодавчо заборонений у Європі.
Необхідно закріпити підсумки цієї повної конфронтації в новому документі, аналогічному Гельсінському акту, яким завершилася нарада 1975 року, вважає він.
"На застосування ядерної зброї немає табу, оскільки її вже використовували США. Апокаліпсис не тільки можливий, але ще й цілком імовірний. Чому? Бо світ перебуває у протистоянні набагато гіршому, ніж у період Карибської кризи. Наші противники вирішили реально розгромити найбільшу ядерну державу. Вони, без сумніву, кінчені придурки, але це саме так", – підкреслив Медведєв.
Мабуть, слід проінформувати пана Медведєва, що ще є ё третій варіант.
Він на лаві підсудних у Гаазькому суді, як згадка про Нюрнберг. Це тим, де судили нацистів за їх злочини проти людяності. Ще однієї поганою новиною для пана Медведєва є те, що там воєнним злочинцям, зовсім не дають вживати алкоголю, ніякого, навіть самогону.
І на останок, "інтереси" терористів (скоріше їх мрії та фантазії), які вдерлись в незалежну країну з неоголошеною війною, для захоплення чижих територій та погрожують всім ядерною зброєю, в цивілізованому світі, сьогодні мало кого цікавлять.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.