Україна терміново потребує далекобійних ракет, в тому числі американських ATACMS, які дозволять раз і назавжди припинити російський ракетний терор проти українських міст.
Про це заявив Володимир Зеленський у зверненні за підсумками 28 січня.
Зеленський нагадав, що вранці 28 січня російські терористи вдарили по місту Костянтинівка Донецької області, ракети з комплексів С-300 потрапили по житлових кварталах, що призвело до загибелі трьох осіб, 14 були поранені.
«І такі обстріли, на жаль, є повсякденністю наших територій, до яких російська армія дістає ось такими ракетами. Донбас, Харківщина, південь держави. Припинити цей російський терор було б можливо, якби ми могли забезпечити відповідні ракетні сили для наших військових. Щоб у терористів не було відчуття безкарності», - сказав він.
Зеленський підкреслив, що далекобійні ракети в руках України дозволять ліквідувати російські можливості ставити ракетні установки за лінією фронту і розстрілювати українські міста.
«Ми зробимо все, щоб партнери відкрили це життєво необхідне постачання – постачання, зокрема, ATACMS та іншої подібної зброї. Тому що це потрібно для захисту життя. Захисту таких міст, як Костянтинівка або, наприклад, Харків», - додав президент.
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.