Про це йдеться у її заяві.
Деніз Браун наголосила, що унаслідок удару загинули діти: «І загинули там, де вони мали б бути у безпеці, вдома або подорожуючи з родинами. Вони мали бути убезпечені, але не були».
Координаторка ООН висловила співчуття тим, хто втратив близьким, та підкреслила, що під час війни цивільні громадяни та цивільна інфраструктура повинні бути захищені.
Окрім ударів по Чаплиному, вона звернула увагу на інтенсивні обстріли у прифронтових містах, зокрема у Нікополі та Зеленодольську в Дніпропетровській області.
«Всі сторони без винятку повинні сумлінно дотримуватись своїх зобов'язань за міжнародним гуманітарним правом і постійно забезпечувати, щоби цивільні мешканці були захищені, їхні будинки залишались неушкодженими, а необхідні послуги не припинялись», - наголосила Деніз Браун.
Нагадаємо, що 24 серпня, обстріляли залізничну станцію Чаплине на Дніпропетровщині. Російська ракета знищила приватний будинок у селищі Чаплине на Дніпропетровщині. Під завалами опинилися 3 людини - жінка та 2 дітей. Пізніше росіяни ще раз атакували населений пункт - спочатку однією ракетою, а потім ще трьома. Перша атака пошкодила господарчі будівлі залізниці, наступні - влучили у залізничну станцію. Станом на ранок 25 серпня відомо про 25 загиблих. Також 31 людина поранена - серед них двоє дітей та четверо залізничників.
На місці події виявили залишки реактивних систем залпового вогню «Смерч» та С-300, по приватному будинку завдавали удару ракетою «Іскандер».
А ООН, слід вже офіційно визнати та зрозуміти, що на Україну напав систематичний військовий злочинець, який зухвало ігнорує норми міжнародного права тому, що всі завжди лише "висловлювали своє занепокоєння", через власний страх перед ним. Війна в Україні - це страшні наслідки слабкої позиції світу в минулому, на неадекватні дії російського керівництва. А ще, треба визнати, що лише Україна, мала мужність не скласти зброю та не скоритись, а почала гідно бити його по зубах. Якщо сьогодні не зупинити РФ, то наступні загарбницькі війни, то є лише питання часу.
Далі хто? Казахстан? Молдова? Грузія? Балтійські країни? Польща?
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 30 днів з дня публікування.